Pozostałe zabiegi

DEPILACJA

Usuwanie włosów przy użyciu wosku powoduje wyrwanie całego mieszka włosa wprost z jego korzenia. Skóra po depilacji jest gładka, miękka i miła w dotyku, a efekt utrzymuje się ok. 3 – 4 tygodni. Proponujemy depilacje woskiem różnych partii ciała.


HENNA

W tym sezonie bardzo modne są podkreślone brwi. Nic dziwnego. Odpowiednio zadbane, wyregulowane i pomalowane potrafią zmienić wygląd twarzy. Natomiast dobrze dobrany kolor henny doskonale podkreśli Twoje spojrzenie.


MASAŻ TWARZY

Twarz to ta część ciała, na którą zwraca się najwięcej uwagi. To ona ma robić tzw. „pierwsze wrażenie”,  powinna więc wyglądać pięknie i młodo. Aby twoja twarz była wypoczęta i zrelaksowana skorzystaj z masażu twarzy na indywidualnie dobranym do Twej cery kremie. Masaż pobudza krążenie krwi, otwierają się pory, do tkanek dociera większa ilość substancji odżywczych. Skóra staje się jędrniejsza. Masaż twarzy rozluźnia też mięśnie, których napięcie jest przyczyną powstawania zmarszczek mimicznych. Dzięki temu skóra wygładza się i wygląda młodziej.


MAKIJAŻ TWARZY

Jeśli Twoja cera szuka makijażu „dobranego na miarę” który doda jej blasku, podkreśli rysy i wymodeluje kontury twarzy.

Jeśli chcesz by Twoje spojrzenie nabrało tajemniczego wyrazu, podkreślając naturalne piękno, a jednocześnie dopełniając całości wymarzoną kreacją i szlachetną biżuterią