Makijaż okolicznościowy

Makijaż okolicznościowy

dzienny, wieczorowy jest uzupełnieniem pięlegnacji twarzy dostosowanym do każdego typu urody. rzez zastosowanie odpowiednich technik, kolorów, cieniowania można wyeksponować piękno oczu, ust jak również maskować niedoskonałości skóry, a tym samym poprawić samopoczucie i podkreślić indywidualne cechy.

Makijaż wieczorowy

Makijaż dobieramy do typu urody, stroju oraz wymagań naszej Klientki.Makijaż wykonujemy profesjonalnymi kosmetykami: (nazwy kosmetyków) Makijaż dzienny- to lekki, naturalny sposób poprawie Twojej urody. Polega na podkreśleniu rysów twarzy, zatuszowaniu niedoskonałości, uwypukleniu ust, wydłużeniu rzęs i rozjaśnieniu cery.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny charakteryzuje się świeżością i delikatnością oraz bezwględnie musi pasować to sukienki, fryzury i charakteru Panny Młodej.

Makijaż próbny

Makijaż próbny wykonuje się zwykle przed wielkim wyjściem, aby dopiąć wszelkie szczegóły na ostatni guzik, tak aby strój i makijaż się zgrały, a osoba dobrze się czuła i miała świadomość, że w ważnej dla niej dniu będzie wyglądać wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *