L`Oreal, True Match [Perfect Match]

L`Oreal, True Match [Perfect Match]

Jeśli mówimy o nowościach w kwestii kosmetyków warto wspomnieć o podkładzie L`Oreal, True Match. Świetnie dopasowuje się do skóry, doskonale się rozprowadza. Dzięki dobremu kryciu, nie daje efektu maski.

Dostępny w wielu odcieniach ciepłych, chłodnych jak i zimnych. Można powiedzieć, że jest jednym z lepiej kryjących podkładów. Świetnie się sprawdzi w makijażu na cały dzień. W swoim składzie zawiera glicerol, który świetnie nawilża skórę. Trwały, utrzymuje się cały dzień. Poprzez bardzo wygodny dozownik, czyli pompkę jego aplikacja jest bardzo łatwa. Wypróbowany i doceniony przez wiele kobiet. Właśnie ten podkład daje nam możliwość ukrycia naszych niedoskonałości, oraz dzięki swojemu składu nasza cera będzie promienna. Jeśli więc wciąż szukamy podkładu, który doskonale pokryje naszą twarz i przede wszystkim zapewni nam świetny makijaż, warto wypróbować L`Oreal, True Match. Nie musimy się martwić, iż po jego nałożeniu znajdą się jakiekolwiek smugi.

Ten podkład ich nie tworzy, aplikacja nigdy nie była tak prosta. Na rynku mamy dostępnych wiele tego rodzaju kosmetyków. Jednak to właśnie L`Oreal, True Match sprawdzi się w 100%. Co istotne podkład nie ma wygórowanej ceny jak na tak dobrą jakość. Nie musimy płacić majątku, aby móc wykonać świetny makijaż. Zapewni nam świeży wygląd naszej twarzy, a także dobre nawilżenie na kilka godzin. Co istotne dzięki formule True Match, podkład jest wzbogacony o trzy różne olejki. Dzięki temu nasza cera nie będzie wysuszona ani zbyt przetłuszczona. Z pewnością sprawdzi się zarówno w przypadku jasnej jak i ciemnej karnacji. Warto wspomnieć także o składzie, przez który produkt jest lekki i nie obciąża naszej cery.

Gość: Polecam, faktycznie podkład sprawdził się. Mam suchą skórę, a co jeszcze nie brakuje na niej niedoskonałości. L`Oreal, True Match [Perfect Match] długo otrzymuje się na mojej cerze, nie zmywa się. Co ważne nie tworzy smug, każda kobieta może wybrać dla siebie odpowiedni odcień. Nie jest on nie wiadomo jak drogi. Z resztą cena jest adekwatna do jakości. A przecież najważniejsza jest jakość produktu. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.

Gość: Dla mnie fatalny. Strasznie wysusza cerę. No ale dla każdej będzie inny. Ja akurat wyrażam swoją opinię i informuję, iż dla mnie się nie sprawdził. Lecz nie przeczę, że dla innych może okazać się świetny. Wszystko zależy od rodzaju skóry jaką mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *