Przedłużanie laserowe

Przedłużanie laserowe

Zagęszczanie i uzupełnienie włosów metodą Hairdreams

 

Coraz więcej kobiet cierpi z powodu wypadających włosów. Włosy łamią się lub wypadają, powstają łyse miejsca.Każdy z tych przypadków jest bardzo poważnym problem. Kobiety czują się mało atrakcyjne, zranione i słabe. Ich największym marzeniem jest: mieć gęste i zdrowe włosy !

Idealną metodą aby nadać z natury cieńkim włosom więcej objętości jest zagęszczanie pasemkami Hairdreams.

W zależności od struktury i gęstości własnych włosów możemy wykorzystać różne metody zagęszczania. Możemy znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

Problem „za mało włosów”
Przyczyny rzadkich i wypadających włosów

Uwarunkowania genetyczne: Wiele kobiet ma rzadkie i delikatne włosy. Jest to często uwarunkowane genetycznie.
Zewnętrzne faktory, np. stres mogą również powodować wypadanie włosów.
Odżywianie: również sposób odżywiania ma ogromny wpływ na proces starzenia skóry i włosów. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość włosów.
Hormonalne zaburzenia: różne choroby, przyjmowanie leków a także ciąża mogą doprowadzić do wypadania włosów.

Kobiety, których dotyczy ten problem próbują środkami stylizującymi, maseczkami i innymi podobnymi złagodzić ten problem. W większości wypadków rezultaty nie są pozytywne.

Liczne dostępne na rynku preparaty obiecują skutecznie zapobiec wypadaniu włosów i wzmocnić rzadkie włosy. Jednak nie udało się do tego czasu sprawić aby włosy odrosły.
Długotrwałym i skutecznym rozwiązaniem różnych problemów dotyczących rzadkich i delikatnych włosów są metody oferowane przez Hairdreams.

DELIKATNE WŁOSY
Problemem są połamane, postrzępione końcówki i cienkie włosy.
Gdy zostaje zniszczona lub naruszona zewnętrzna powłoka włosów, stają sie one coraz cieńsze . Lekkie obciążenie prowadzi do ich łamania.
Powody: częste i niewłaściwe mycie, czesanie mokrych włosów (w tym stanie są bardzo wrażliwe). Także modelowanie prostowalnicą i suszarką, koloryzacja prowadzą do obciążenia włosów. Do tego dochodzi działanie słońca, wody morskiej i chlorowanej a także osłabienie włosów procesem starzenia.

Skutki: Włosy przerzedzają się, stają się coraz bardziej cieńsze i mają rozdwojone końcówki. Ułożenie fryzury z takich włosów jest bardzo trudne.

Rozwiązanie: zagęszczenie wysoko gatunkowymi ręcznie sortowanymi włosami. Odpowiadają one kolorem, długością i strukturą włosom klientki i dają naturalny wygląd.
Połączenie odbywa się w sposób bardzo delikatny i niewidoczny. Dodatkowe włosy mieszają się z własnymi włosami nie powodując jakichkolwiek koniecznych zmian w trybie życia.

PRAWDZIWE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW
Długie i zadbane włosy uchodzą od lat za ważny szczegół kobiecej urody. Do dzisiaj nic się nie zmieniło….

Spełnienie marzeń o długich włosach jest często bardzo trudne. Zanieczyszenie środowiska, stres i chemiczne zabiegi pogarszają ich stan. Włosy rosną ok. 1 cm. w ciągu miesiąca i tylko z wielką cierpliwościa i przy pomocy zabiegów pielęgnacyjnych można spełnić te marzenia .

Ważną rolę odgrywa również sposób odżywiania.

Przy pomocy przedłużeń włosów Hairdreams można zrealizować te marzenia szybciej i wygodniej. Już w ciągu kilku godzin można zmienić długość i objętość włosów i wykonać wymarzoną fryzurę.

Top-Jakość: Szybko i prosto!
Nowe Quikkies firmy Hairdreams…

samoprzylepne, 4cm szerokie taśmy wykonane z Microfazy, na których są zamocowane oryginalne prawdziwe włosy Hairdreams
wyjątkowo płaskie, elastyczne i wytrzymałe, dopasowują się na głowie klientki, mają wysoki komfort noszenia, wyglądają bardzo naturalnie
nakładane szybko, bez użycia technicznych urządzeń
z wyjątkowym , bardzo delikatnym efektem dwóch kolorów
dwa gatunki włosów
– Pięciogwiazdkowe włosy Basic
– Jedyne w swoim rodzaju , ręcznie selekcjonowane 7 gwiazdkowe Special*
– Obydwa gatunki objęte gwarancją Hairdreams**
Możliwość wielokrotnego założenia (okres noszenia = 6-8 tygodni)

* Zamówienie specjalne
** przy odpowiedniej pielęgnacji Hairdreams gwarantuje swoją jakość przez cały okres noszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *