Coty, Playboy, VIP for Him, Full body Shower Gel & Shampoo

Coty, Playboy, VIP for Him, Full body Shower Gel & Shampoo.

Z pewnością każdemu mężczyźnie jest potrzebny odpowiedni żel pod prysznic. Obecnie w drogeriach możemy dostać wiele różnych tego typu kosmetyków, które mają bardzo ciekawe zapachy.

Dla każdego mężczyzny będzie odpowiedni inny żel pod prysznic. Wybór jest szeroki, nie ma problemu z dobraniem odpowiedniego dla siebie. Dzisiaj warto zaprezentować żel po mycia ciała i włosów, czyli 2w1. Posiada on zapach wody toaletowej Playboy VIP. Doskonale się pieni i pozostawia jeszcze długi zapach na ciele. Doskonały dla każdej skóry. Ma gęstą konsystencję, dobrze myje, a co istotne nie wysusza skóry. Dodatkowo ją nawilża. Polecany dla wszystkich mężczyzn w różnym wieku. Za jedno opakowanie zapłacimy jedyne 10 zł. Dostępny jest więc dla wszystkich, którym zależy na tanim ale dobrym jakościowo kosmetyku do kąpieli. Warto powiedzieć, że dzięki swojej formule 2w1 można nim myć także włosy. Zapach jest bardzo intensywny i utrzymuje się jeszcze długi czas.

Coraz częściej kupowany. Firma coty prezentuje kolejny swój świetny kosmetyk, który został już wypróbowany przez tysiące Panów. Świetny zarówno na dzień, jak i na noc. Jego zapach z pewnością spodoba się każdej kobiecie. Playboy uwodzi i zachwyca. Każdy kto lubi wodę toaletową Playboy musi polubić także ten żel pod prysznic. Łatwy w aplikacji, umieszczony w wygodnym opakowaniu. Na pewno przypadnie do gustu wymagającemu mężczyźnie. Można powiedzieć, że oprócz tego jest bardzo wydajny więc starczy nam na długi czas. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić. Nie będziemy musieli kupować oddzielnie szamponu i żelu. Bardzo łatwy dostępny, właściwie w każdym sklepie. Dobrze także posiadać wodę toaletową z tej linii.

Opinie o Coty, Playboy, VIP for Him, Full body Shower Gel & Shampoo.

Gość: Żel jest w porządku. Nie zachwyca nie wiadomo jakim zapachem. Ale biorąc pod uwagę jego cenę i to, iż jest 2w1 to naprawdę się opłaca kupić ten kosmetyk. Fajnie, że stworzyli taki produkt. Na pewno nie będzie na niego brakować chętnych.

Gość: Marka coty jest dobrą firmą. Żel także bardzo fajny, jednak polecany bardziej młodym chłopakom niż dojrzałym mężczyznom. U mnie się nie sprawdził. Od swojego żelu pod prysznic wymagam naprawdę męskiego, wyrazistego zapachu. Nie kupiłbym go więcej. Jednak nie przeczę, że dla większości będzie dobrym kosmetykiem. Ta woda toaletowa z tej linii także mnie nie zachwyciła. Z resztą cena mówi sama za siebie. Nie można wymagać cudownego zapachu za tak niską kwotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *