Tipsy

Tipsy

Tipsy naturalne

wyglądają jak naturalne długie paznokcie i można je dowolnie malować. Lakier na tipsach trzyma się dwa tygodnie, a nawet dłużej. Do zmywania lakieru należy stosować zmywacze bez acetonu. Aceton może rozpuszczać sztuczną warstwę, a tym samym trwale uszkodzić tipsa.

 

Tipsy french

piękne paznokcie z biała końcówką, modne przez cały rok, idealne do ślubu. Można je nawet delikatnie ozdobić. Istnieje jeszcze odmiana funny french, z kolorowymi końcówkami, która ostatnio staje się coraz bardziej popularna, szczególnie wśród młodych osób.

 

Tipsy kolorowe

kolorowy akryl lub żel oraz wszelkiego rodzaju ozdoby, szkiełka, brokaty, cyrkonie …, zrobione na stałe. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń w ozdabianiu paznokci. Nie trzeba ich już malować i są ładne przez cały czas.

Zdjąć tipsy może tylko stylistka, gdyż sztuczna warstwa zbyt silnie przylega do naturalnej płytki i zrywając ja samodzielnie można zerwać wierzchnią część paznokcia. W salonie rozpuszcza się akryl w specjalnym płynie, a żel należy umiejętnie spiłować.

Żel, akryl na naturalną płytkę paznokcia

zabieg ten przeznaczony jest dla kobiet, które chciałyby mieć ładne i silne paznokcie, ale z różnych powodów nie chcą lub nie mogą przedłużać paznokci. Krótkie łamliwe paznokcie potrafią bardzo mocno przeszkadzać. Takim klientom proponuję żel lub akryl. Tak wzmocnione potrafią przez wiele tygodni zatrzymać swój wypielęgnowany naturalny wygląd. Lakier na takich paznokciach jest wyjątkowo trwały. Żel, akryl jako ratunek dla obgryzających paznokcie – naturalna płytka ma szansę odrosnąć pod tipsem i stać się zdrowszą. Osoby, mające pofalowaną płytkę paznokcia mają szansę, że po zdjęciu tipsów płytka będzie gładsza.

Paznokcie akrylowe lub żelowe można nosić tak długo jak się ma na to ochotę. Należy je dopełniać co około trzy tygodnie – gdyż odrastają. Przed nałożeniem na sztuczne paznokcie ciemnego lakieru należy nałożyć bazę pod lakier, by żel lub akryl nie przebarwił się od lakieru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *