Revlon, PhotoReady 3D Volume Mascara

Revlon, PhotoReady 3D Volume Mascara.

Na rynku nie brakuje tuszów do rzęs w różnych wersjach. Warto powiedzieć o jednym z nich. Mianowicie chodzi o PhotoReady 3D Volume Mascara marki Revlon.

Ten nowy kosmetyk przede wszystkim nadaje naszym rzęsom maksymalną objętość. Nasze rzęsy są zdecydowanie bardziej wyraziste, a spojrzenie bardziej seksowne. W swoim składzie posiada elastyczne polimery i specjalny żel, które są formułą, dzięki której nasze rzęsy nabierają efektu 3D. Natomiast unikalna szczoteczka podkreśla każdą rzęsę, rozdziela i nie tworzy ani jednej grudki. Nasze rzęsy będą zdecydowanie maksymalnie grubsze i bardziej gęste. Można wybrać ją w wybranych kolorach: Blackest Black, Blackened Brown. Ta nowa mascara jest dostępna na naszym rynku od 2012 roku. Zdobyła uznanie wśród wielu kobiet. Coraz częściej kupowana. Nasze rzęsy mogą być zdrowsze, a także wzmocnione. Tusz ten jest wyjątkowo trwały, nie rozmazuje się ani nie kruszy. Co istotne ta mascara jest hipoalergiczna, bezzapachowa. Może być używana przez osoby, które noszą szkła kontaktowe. Jeśli zależy nam na naprawdę maksymalnej objętości, musimy koniecznie wypróbować ten właśnie kosmetyk. Innowacyjna szczoteczka dotrze do każdej rzęsy, nawet tej najkrótszej. Efekt 3D natychmiast zwiększa objętość naszych rzęs. Marka revlon stworzyła ten kosmetyk, abyśmy mogły jak najdłużej cieszyć się tą wspaniałą mascarą. Pomimo iż daje efekt 3D, nasz makijaż będzie wyglądał bardzo naturalnie. Nie będziemy mieć wrażenia sztucznych rzęs . A poręczne opakowanie jest kolejną zaletą dla każdej z nas. Jeśli więc zależy nam na naturalnym makijażu, warto abyśmy wypróbowały ten nowy tusz marki revlon.

Opinie o Revlon, PhotoReady 3D Volume Mascara.

Gość: Najlepszy jaki może być. Kupiłam go po raz pierwszy, gdy był w promocji. Starczył mi na prawię rok. Co ważne faktycznie dzięki niemu moje rzęsy są niesamowicie grube i podkreślone. Jedynym minusem jest aktualna cena. 50 zł za tusz do rzęs do trochę drogo. Ale nie ważne. Dla takiego efektu jestem w stanie dużo zapłacić.

Gość: Używałam już kosmetyków Revlon, ale nie kupowałam jeszcze tego tuszu. Fakt trochę za drogi, ale może faktycznie jest taki niesamowity. Jak tylko będzie na niego jakaś promocja to muszę go zakupić i sama się przekonać czy faktycznie jest on aż tak dobry. Jestem ciekawa jaki efekt daje to 3D. Fajnie że revlon wymyślił taki tusz do rzęs. Podobno większość kobiet jest nim zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *