Maybelline, Affinitone Perfecting

Maybelline, Affinitone Perfecting

Niewątpliwie trzeba przyznać, że do jednych popularniejszych podkładów marki Maybelline należy Affinitone Perfecting. Posiada on niesamowicie lekką i płyną konsystencję. Dzięki temu możemy równomiernie nanieść go na naszą skórę.

W tym temacie czytaj także:, , oraz inne.

Co istotne przez osiem godzin nawilża naszą cerę, dzięki zawartości w swoim składzie witaminy E. Podkład ten jako jeden z nielicznych posiada naturalne pigmenty koloru. To właśnie dzięki nim możemy ukryć nasze niedoskonałości czy inne niewielkie zmiany skórne. Dostępny jest w aż sześciu odcieniach. Jako jedyny najlepiej dopasowuje się do odcienia naszej skóry. Dzięki perełkom nasza cera będzie miała zawsze świeży i ładny wygląd. Co istotne podkład nie zatyka porów. Przez co pozwala skórze oddychać. Sprawdzi się tak naprawdę na każdej cerze, oprócz suchej. Warto też powiedzieć, że jest on odporny na ciepło, wilgoć czy inne czynniki zewnętrzne. Idealny produkt dla kobiet, które chcą się cieszyć trwałym makijażem nawet przez cały dzień.

Cena nie jest wysoka, a produkt należy do grypy wysokiej jakości. Każdy odcień świetnie dopasuje się do kolorytu każdej z nas. Kupując go możemy liczyć na świetny makijaż a przede wszystkim bardzo dobry produkt, po którym się nie rozczarujemy. Polecany szczególnie dla tych kobiet, które są wyglądać bardzo naturalne. To świetna propozycja dla Pań, którym zależy na delikatnym makijażu i produkcie jak najbardziej lekkim. Maybelline, Affinitone Perfecting właśnie się do takich zalicza. Podkład jest wydany, dzięki płynnej konsystencji. To dobra wiadomość chyba dla każdej z nas. Oczywiście produkt będzie dobry nie dla wszystkich z nas. Warto go jednak wypróbować i samej się przekonać czy się sprawdzi. Lecz na pewno jest coraz bardziej popularnym fluidem wśród opinii kobiet.

Gość: Podkład ten kupiłam, ponieważ był w promocji. Dziś mogę powiedzieć, że był to najlepszy zakup. Dawno nie spotkałam się z tak dobrym podkładem. Niesamowicie wydajny, ładnie pachnie i nie jest drogi. Mój makijaż dzięki niemu jest wspaniały. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na ten zakup. Od dziś używam tylko jego.

Gość: Wiele słyszałam o tym podkładzie, ale nie miałam jeszcze okazji tak naprawdę go wypróbować. Co prawda nie znalazłam jeszcze odpowiedniego fluidu dla siebie i być może przez to boję się nowego zakupu. Lecz jeśli faktycznie spełnia te wszystkie funkcje to dla mnie może okazać się najlepszy. Może zdecyduję się na jego zakup i sama będę miała okazję ocenić jego działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *