Astor, Big & Beautiful Play It Big Mascara

Astor, Big & Beautiful Play It Big Mascara.

Od lat Astor sprawdza się jako marka dobrych kosmetyków. Dziś ma okazję zaprezentować tusz do rzęs, który niesamowicie pogrubi rzęsy. Posiada on ulepszoną formułę, która pogrubi każde rzęsy. Natomiast szczoteczka sprawi, że będą one także wydłużone.

Szczoteczka posiada bardzo delikatne włókna, która już za jednym pociągnięciem sprawia iż rzęsy są piękne wy tuszowane. dzięki temu są one także ładnie wymodelowane. Tymczasem wyjątkowa formuła formuła High-Tech świetnie rozdziela nasze rzęsy. Dzięki niemu nie będziemy mieć żadnych grudek. Mascara wydłuża rzęsy aż do 70%. Produkt ten został przetestowany dermatologicznie. Dzięki temu jest odpowiednia dla osób, które noszą soczewki kontaktowe. Dodatkowo modeluje nasze rzęsy, idealna dla osób które mają także rzadkie rzęsy. Poprzez mascarę mamy szansę na naprawdę cudowne spojrzenie. Konsystencja tuszu została tak opracowana, aby zadowolić każdą kobietę. Nie jest ani zbyt wodnista, ani za gęsta. Astor prezentuje swoją nową mascarę Big & Beautiful Play It Big, która zostaje coraz częściej wybierana. Zakup ten może okazać się naprawdę opłacalny, biorąc pod uwagę produkt tej marki.

Coraz więcej z nas przekonuje się do tego tuszu. Dzisiaj jest już ona dostępna dla wszystkich Pań, które cenią tą markę i wybierają jej produkty. Warto ją wypróbować i ocenić czy faktycznie spełnia nasze oczekiwania. Można jedynie podkreślić fakt, iż nie ma problemu z jej dostępnością i ceną, która jest adekwatna do marki. Już dzisiaj możemy same wypróbować ten kosmetyk i stwierdzić czy będzie on dla nas odpowiedni. Astor tworząc tą mascarę brał pod uwagę przede wszystkim wymagania takich kobiet jak my.

Opinie o Astor, Big & Beautiful Play It Big Mascara.

Gość: Jakoś nie mam przekonania do tej marki, ale może faktycznie jest dobra. Jeśli faktycznie ten tusz jest taki jak go opisują to może warto go kupić. Tym bardziej, że cena nie jest taka wysoka. Za 30 zł można kupić każdy dobry tusz. Jestem tylko ciekawa czy aby ta gruba szczoteczka znowu nie będzie sklejała rzęs.

Gość: Mascarę tą kupiłam jakiś czas temu. Żadna rewelacja. Nie jest też zupełną beznadzieją, ale nie zachwyca. Dla mnie to normalny tusz do rzęs, który ani specjalnie nie pogrubia, ani nie wydłuża. Za taką cenę można kupić o wiele lepszy kosmetyk do rzęs. Astor nie jest tą marką co kiedyś, o wiele zaniżyła swój poziom na rynku. Mam tylko nadzieję, że ulepszą kosmetyki tej firmy, bo kiedyś naprawdę używałam tylko astora i zawsze się sprawdzał. Dzisiaj muszę wybierać inne marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *