Revlon, ColorStay, Makeup

Revlon, ColorStay, Makeup

To jeden z podkładów na „górnej półce”. Głównie przez dosyć swoją wysoką cenę. Jednak posiada dużo zalet, więc w tym przypadku cena jest adekwatna do jakości.

Na pewno bardzo trwały jak i wyjątkowo kryjący. Nie zatyka porów, poprzez swoją beztłuszczową formułę. Przeznaczony głównie do cery normalnej, tłustej jak i mieszanej. Można powiedzieć, że przez 24 godziny będzie się utrzymywać na naszej cerze. Dostępny w wielu odcieniach, a dzięki swojej wyjątkowo delikatnej i lekkiej konsystencji możemy się cieszyć zdrową i promienną skórą twarzy. Warto także powiedzieć, że podkład zawiera SPF 6. Coraz częściej wybierany i coraz bardziej popularny.

Oczywiście warto zakupić i samemu się przekonać co do tego rozwiązania. Zarówno każda kobieta, jak i każda cera będzie wymagać czegoś innego.

Obecnie na rynku mamy dostępnych wiele fluidów, więc każdy może wybrać coś dla siebie. Decyzję możemy także podjąć w oparciu o daną markę podkładu. Im bardziej będziemy cenić daną firmę tym bardziej będziemy chętne kupić podkład tej marki. Revlon, ColorStay, Makeup jest bardzo często wybierany. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej możemy wybrać odcień w sam raz dla siebie. Podkład jest niemal najpotrzebniejszym kosmetykiem do makijażu każdej kobiety. Znajduje się on w podręcznym opakowaniu, które możemy zarówno schować do torebki czy też plecaka. Przez właściwe opakowanie nie ma możliwości, aby nasz kosmetyk nam się wylał. Możemy go zabrać wszędzie. Należy jedynie pamiętać, aby go nie przechowywać bezpośrednio na słońcu. Revlon stworzył ten kosmetyk dla kobiet, którym zależy na precyzyjnym makijażu. Na pewno sprawdzi się w makijażu codziennym, jak i wyjściowym. Najważniejszą kwestią jest odpowiednie wybranie dla siebie odcienia. W przeciwnym razie nasz podkład nie będzie spełniał naszych wymagań.

Gość: Tak się zastanawiam czy to faktycznie prawda co do tego podkładu. Marka Revlon nie jest mi obca. Jednak nie kupowałam jeszcze jej podkładów. Być może zdecyduje się i go wypróbuję. Na razie używam innego fluidu. Ale jeśl faktycznie podkład jest taki jak go opisują, to muszę go mieć. Właściwie nie mam swojego stałego podkładu, dlatego też po każdym zużyciu kupuje inny.

Gość: Nie lubię tej marki. Kupiłam kiedyś korektor, a potem lakier do paznokci. Niestety zupełnie się nie sprawdziły. Od tamtego czasu nie kupuję żadnego kosmetyku Revlon. Może i fluid jest dobry, ale ja bym nie zaryzykowała. Cena wysoka, a jakość chyba raczej słaba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *