Max Factor Lasting Performance

Max Factor Lasting Performance

Z pewnością najbardziej rozpoznawalny podkład w przypadku firmy Max Factor. Posiada coraz więcej dobrych opinii. Nie prawdopodobnie trwały, utrzymuje się cały dzień. Do jego największych zalet, można zaliczyć fakt, iż nie brudzi ubrań. Dzięki swojej lekkiej formule, bardzo dobrze kryje naszą twarz.

Przeznaczony jest co cery tłustej jak i mieszanej. Produkt ten należy do hipoalergicznych i bezzapachowych. To właśnie dzięki temu możemy się cieszyć zdrowym wyglądem naszej cery przez cały dzień. Przez osiem godzin utrzyma się on na naszej cerze, później bardzo łatwo można go zmyć płynem do demakijażu. A przez swoją formułę, którą posiada nie ściera się z twarzy i nie pobrudzi żadnego naszego ubrania. Nie zatyka on porów, więc sprawdzi się także do cery wrażliwej.

To jedyny taki podkład, który nie znajdzie się na naszym ubraniu czy szaliku podczas zakładania. Polecany kobietom, które wymagają wiele od swojego kosmetyku. Dzięki niemu nie musimy się martwić, iż będziemy musiały poprawiać swój makijaż kilka razy dziennie. Wystarczy rano go nałożyć na cerę, a nasz makijaż utrzyma się do samego wieczoru. Niezastąpiony kosmetyk dla każdej kobiety. Tym bardziej, jeśli zależy nam na jak najlepszym efekcie.

Co istotne jego cena nie jest, aż tak wysoka dzięki czemu będzie on dostępny dla większości kobiet. Od dawna cieszy się sporą popularnością. Produkt ten został doceniony przez wiele Pań, chociaż nie sprawdzał się zawsze. Lecz jeśli zależy nam na dobrze kryjącym kosmetyku, który zapewni nam naprawdę świetny wygląd na kilka godzin powinnyśmy się zastanowić nad zakupem Max Factor Lasting Performance. Być może okaże się dla nas niezbędnym kosmetykiem.

Gość: Jakiś czas temu zakupiłam go, niestety nie sprawdził się w 100%. Może i jest dobry, ale na pewno nie najlepszy. Ja osobiście nie lubię produktów marki Max Factor. No ale jeśli mam być obiektywna, to podkład nie jest taki zły. Oddałam go siostrze, która stwierdziła że dla niej jest idealny. No cóż dla każdej z nas jest dobre co innego.

Gość: Fantastyczny produkt. Faktycznie nie brudzi ubrań. Miałam już dosyć faktu, iż fluid brudzi moją białą bluzkę. Dzięki temu kosmetykowi już nie muszę się o to martwić. Nie jest on aż taki drogi, a jakość najlepsza. W ogóle marka Max Factor należy do jednych z lepszych. Na pewno nie zamienię go na żaden inny. Cieszę się, że tak dobry jakości produkt jest tak naprawdę dostępny dla każdej z nas. Głównie chodzi mi o cenę, no i o dostępność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *