MAX FACTOR Masterpiece Max

MAX FACTOR Masterpiece Max.

Kupując tusz do rzęs zależy nam głównie na świetnej jakości produktu. Na pewno ważna jest także firma, w tym przypadku warto zaprezentować tusz do rzęs MAX FACTOR Masterpiece Max.

Produkt ten należy do jednych z nowszych generacji. Dzięki niemu możemy mieć bardzo wyraziste i podkreślone oczy. Nasze rzęsy zostaną pogrubione maksymalnie. Szczoteczka iFX nada naszym rzęsom niesamowity efekt. Jeśli mamy cienkie rzęsy, mało wyraziste powinniśmy skorzystać z takiego rozwiązania. Dostępny także w wersji wodoodpornej. Co istotne nie skleja on rzęs, a po nałożeniu nie rozmazuje się. To także świetny wybór dla tych kobiet, które szukają w miarę prostego produktu. To świetny wybór na codzienny makijaż. Dodatkowo świetnie rozdziela on rzęsy i nie daje efektu „sztucznych rzęs”. Został doceniony przez wiele Pań, dostępny w drogeriach. Polecany kobietom, które mają cienkie rzęsy i chcą im dodać nie tylko objętości ale także długości. Natomiast nowa szczoteczka Volume iFX spełni wszystkie wszystkie nasze oczekiwania. Co istotne tusz ma bardzo ładny czarny kolor. Bardzo łatwy w aplikacji, nie osypuje się.

Max Factor, Masterpiece MAX jest coraz częściej wybieranym produktem. Może warto skorzystać i wypróbować jego działanie. Być może okaże się dla nas naprawdę świetnym kosmetykiem. Możemy go zakupić zarówno w wersji niewodoodpornej jak i wodoodpornej. Przy prawidłowym korzystaniu starczy nam na długo. Musimy jednak pamiętać, aby był szczelnie zamknięty. Wtedy nie będzie wysychał i posłuży nam kilka miesięcy. Przez tą mascarę możemy się cieszyć zalotnym spojrzeniem. Utrzymuje się na rzęsach cały dzień, a więc nie musimy kilkakrotnie poprawiać naszego makijażu.

Opinie o MAX FACTOR Masterpiece Max

Gość: Max Factor faktycznie trzyma poziom. Próbowałam już chyba wszystkie tusze tej firmy i są naprawdę świetne. Co do tej mascary to posiada same plusy. No i nie jest aż taka droga. Tusz mam już 6 miesięcy i wciąż jest jak nowy. Warto go kupić. Moje rzęsy dzięki niemu są piękne.

Gość: Jestem niemile zaskoczona. Tusz nie spełnia moich oczekiwań. Ta szczoteczka może jest i dobra, ale tusz niestety nie daje głębokiej czerni moim rzęsom. Jednak resztę mascar tej firmy jest ok. Ogólnie Max Factor to dobra firma. Szkoda jednak, że i ten tusz nie jest taki dobry. Może go nie długo ulepszą i pojawi się jego nowa wersja, być może wtedy spełni wszystkie moje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *