Usuwanie brodawek

Usuwanie brodawek

Brodawki skórne

Brodawki skórne to nic innego, jak przyjmujące rozmaitą postać skutki działania wirusa HPV. To właśnie część zakażona wskazanym wirusem zmienia się, tworząc nieestetyczne niedoskonałości.

Usuwanie brodawek

Usuwanie brodawek za pomocą lasera, który emituje światło które jest silnie absorbowane przez wodę będącą głównym składnikiem tkanek miękkich naszego ciała. W efekcie dochodzi do odparowania wody, a co za tym idzie, zniszczenia i zwęglenia tkanki. Zabiegi wykonywane laserem przynoszą wiele korzyści, przede wszystkim pozwalają na dużą precyzję działania, w trakcie zabiegu rana nie krwawi, obrzęk tkanek i ból pozabiegowy są mniejsze niż po interwencji chirurgicznej, a gojenie jest dość szybkie i sprawne. Uzyskany efekt kosmetyczny jest zwykle bardzo dobry- rana goi się bez większego śladu lub z pozostawieniem niewielkiej blizenki. Bolesność zabiegu jest stosunkowo nieduża, jednak pacjent odczuwa pieczenie lub parzenie.

Zmiany ktore najczesciej usuwamy laserem:

  • Brodawki zwykłe (popularnie nazywane kurzajkami)
  • Brodawki płaskie
  • Brodawki łojotokowe
  • Włókniaki miękkie

Brodawki a także brązowe plamki, te stosunkowo małe i ciemne, jak i pospolite pieprzyki (niezłośliwe) usuwamy także doskonałym preparatem Spotoway firmy REJUVI który posiada unikalną technikę usuwania brązowych plamek, przebarwień bez konieczności stosowania tradycyjnej metody.Technika ta powoduje, iż melanina stopniowo odłącza się od tkanki prawidłowej skóry i ostatecznie złuszcza. Ta metoda odrywania jest zdecydowanie bardziej skuteczna aniżeli tradycyjne metody wybielające. Spotoway może być stosowana do usuwania niewielkich fragmentów skóry (małych, bezbarwnych zgrubień, uwypukleń, włókniaków).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *